Moje konto

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w dniach 18-20 grudnia 2019 w firmie STAMAR przeprowadzana będzie inwentaryzacja. W tym terminie nie będzie prowadzona sprzedaż oraz wydawanie i przyjmowanie towarów.
Zwracamy się do Państwa z prośbą uwzględnienia w/w terminu przy składaniu przyszłych zamówień. Prosimy o nadsyłanie zamówień do dnia 13.12.2019. Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą zrealizowane po inwentaryzacji.
Pozdrawiamy, Zespół STAMARZapomniałeś hasła? Wpisz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Dostaniesz link do stworzenia nowego hasła mailem.

Zarejestuj się

Dane użytkownika

Dane firmowe

Dane wysyłki

Dane do wysyłki takie same jak dane firmy
Akceptuję e-faktury na podstawie regulamin sklepu internetowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rejestracji oraz podczas składania zamówień przez Administratora Danych Osobowych tj. firmę STAMAR mgr inż. Dorota Szewczyk ul. Perla 5 41-300 Dąbrowa Górnicza, w celu realizacji składanych przeze mnie zamówień. Więcej

Jeśli zgadzasz się, abyśmy okazjonalnie (i nienachalnie) przesłali Ci informacje o ważnych zmianach w ofercie, nowych produktach, promocjach, szkoleniach – zachęcamy do zaznaczenia poniższych klauzul.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rejestracji przez Administratora Danych Osobowych tj. firmę STAMAR mgr inż. Dorota Szewczyk ul. Perla 5 41-300 Dąbrowa Górnicza, przekazywania mi niezamówionych informacji.
Więcej
Wyrażam zgodę na okazjonalne przesyłanie na mój adres e-mail podany w toku rejestracji informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej, takich jak kody rabatowe, informacji o zmianach w ofercie, nowych produktach, szkoleniach, aktualnych promocjach i innych przez Administratora Danych Osobowych tj. firmę STAMAR mgr inż. Dorota Szewczyk ul. Perla 5 41-300 Dąbrowa Górnicza.